Dekoracje ślubne

Dzięki pięknym kwiatom i wyjątkowym dekoracjom ten dzień stanie się wydarzeniem jedynym w swoim rodzaju i pozostanie w pamięci Waszej i towarzyszących Wam gości na zawsze. Tworzymy bukiety, wianki, bransoletki i butonierki. Zdobimy pojazdy, sale weselne i kościoły. Przygotowujemy zaproszenia, winietki, menu.
Jeśli możesz to sobie wyobrazić, to znaczy, że my to stworzymy…bo lubimy!

Jak wygląda współpraca

Współpracę najlepiej rozpocząć od spotkania, podczas którego poznamy Was, Wasz styl i oczekiwania. Każde zdjęcie, każda inspiracja, myśl, motyw czy kolor przewodni, które przyniesiecie i o których opowiecie są doskonałym wstępem do prac nad projektem. Od pierwszego spotkania Wasza wizja jest tym co nadaje ton całemu przedsięwzięciu.

Po spotkaniu przygotowujemy zarys projektu i ofertę wraz z kosztorysem, które są wstępem do dalszych rozmów.

Kolejnym etapem współpracy jest ustalenie szczegółów i nadanie projektowi ostatecznego kształtu, z uwzględnieniem liczby gości, ilości i rodzajów kompozycji kwiatowych i Waszego budżetu. Po zatwierdzeniu ostatecznego pomysłu i kosztów ustalamy warunki i terminy, a także szczegóły dotyczące przekazania zaliczki.

I teraz to co najfajniejsze – w dniu ślubu Wy skupiacie się na sobie i waszych bliskich, a my pracujemy jak mróweczki, by wszystko było gotowe. Dbamy o najmniejsze szczegóły, dopinając wszystko na ostatni guzik. Po uroczystości i weselu wszystko sprawnie sprzątamy.

Jesteś zainteresowany?

Napisz do nas, a my zajmiemy się resztą.